OFERTA
Chcesz sprzedać swoje auto
szybko i bez zbędnych formalności
zapoznaj się z naszą OFERTĄ

WYPEŁNIJ FORMULARZ
wypełnij prosty formularz, a my bardzo szybko się z Tobą skontaktujemy
FORMULARZ

KONTAKT

email:biuro@auta7.pl
telefon kontaktowy:
+48 508 823 999 lub +48 508 777 510

Skup aut dostawczych Warszawa

Jeśli chcesz szybko sprzedać samochód dostawczy, skontaktuj się z nami 508 823 999, 508 777 510 lub wypełnij formularz kontaktowy.

Prowadzimy skup aut dostawczych, busów i autolawet wszystkich modeli i marek wyprodukowanych po 1997 roku. Interesują nas pojazdy niezależnie od stanu technicznego i wizualnego, sprawne i uszkodzone, mocno skorodowane z dużym przebiegiem, a nawet powypadkowe i rozbite.

 

Szybki dojazd do Klienta

Zapewniamy darmowy, szybki dojazd po samochód do Klienta. po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Na terenie Warszawy i okolic dojeżdżamy nawet w ciągu 2 godzin do złożenia zgłoszenia.

 

Dlaczego warto wybrać nasz skup aut

  • szybka wycena,
  • darmowy dojazd do Klienta po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
  • u nas dostaniesz gotówkę od ręki lub natychmiastowy przelew.
  • sprzedaż w oparciu o umowę kupna sprzedaży
  • skupujemy wszystkie dostawczaki zarówno w dobrym stanie technicznym i wizualnym, jak i te które nie nadają się do użytkowania, a ich naprawa jest nieopłacalna,
  • zapewniamy uczciwe ceny

 

Auta dostawcze, busy i autolawety to pojazdy, które ciężko sprzedać, ponieważ zwykle są mocno wyeksploatowane i mają duży przebieg. Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom osób które chcą sprzedać starego dostawczaka, który jest odmianą auta osobowego lub lekkiego ciężarowego o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Oszczędzamy Państwa czas i pieniądze. Nasz skup samochodów dostawczych w Warszawie to legalnie działająca firma, podstawą naszego działania jest uczciwość, dlatego oferujemy atrakcyjne ceny odpowiadające realnej wartości auta. Uważamy że lepiej jest dać uczciwą cenę za samochód i zyskać pozytywne opinie Klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, dzięki czemu potrafimy rzetelnie ocenić wartość samochodu, niezależnie od jego stanu, marki i modelu.

Zapraszamy do współpracy.

Skup samochodów używanych - Auta7.pl

ul. Brunona Kicińskiego 9 04-223 Warszawa
tel. +48 508 823 999
tel. +48 508 777 510
email: